WALKA

Utworzono:

22.08.2016

ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYGODĘ Z PUCHAREM POLSKI!
Wynikiem 1:3 zakończył się wczorajszy mecz III rundy okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Walką Kostrzyn, a MaratończykiemBrzeźno. Po przewadze zespołu z Brzeźna w pierwszym kwadransie gry, to jednak my mieliśmy lepszą sytuację do objęcia prowadzenia, w sytuacji sam na sam znalazł się Maciej Szymański, nie zdołał jednak pokonać bramkarza. Później Maratończyk objął prowadzenie za sprawą Dariusza Hofmana i z takim też wynikiem obie drużyny zeszły na przerwę. W przerwie poznaliśmy zwycięzców naszej loterii, którzy otrzymali koszulkę Walki, słodycze, latarkę czołową oraz bony do Kwiaciarni Bilski oraz Mojito Alkohole Kostrzyn. Dziękujemy sponsorom naszego konkursu! Po zmianie stron udało nam się wyrównać, bramkę na 1-1 zdobył Mateusz Kapciak. Gdy już na trybunach słychać było głosy o rzutach karnych, w ostatnich minutach piłkarze z Brzeźna wbili nam dwa gole, przypieczętowując swój awans do IV rundy... Pomimo braku sił w końcówce, zdołaliśmy przeprowadzić jeszcze akcje podbramkową, wynik jednak pozostał bez zmian.

Walka Kostrzyn - Maratończyk Brzeźno 1:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Kapciak - Dariusz Hofman, Sebastian Przybysławski, Artur Pelczyński
Skład: Siwek - M. Adamski (46. M. Otto), Walkowiak, Nadolny, Lisiak- Maliński (70. A. Otto), Grzesiak, Jankowski, Markiewicz, Kapciak (85. Wilczyński)- M. Szymański (85. D. Szymański)

DZIĘKUJEMY LICZNIE PRZYBYŁEJ PUBLICE ZWŁASZCZA NASZYM KIBICOM, KTÓRZY PO STRACONYCH BRAMKACH DOPINGOWALI NASZ ZESPÓŁ!