WALKA

Utworzono:

22.08.2016

JESTEŚMY W TRZECIEJ RUNDZIE!!!!
Prowadzenie objęliśmy szybko bo już w 10 minucie, po indywidualnej akcji gola zdobył Maciej Szymański. Później bez szans przy strzale Macieja Markiewicza z 25 metrów, był bramkarz Czarnych, w Czerniejewie 0-2. Z takim wynikiem zeszliśmy na przerwę. Po niej ponad 20 minut kibice czekali na bramki, w końcu drogę do niej znalazł Maciej Szymański, popularny "Waryjot" minął bramkarza i posłał futbolówkę do siatki gospodarzy. Czarni odpowiedzieli jednym trafieniem w końcówce i to był koniec strzelania w dniu dzisiejszym. Czekamy na rywala w trzeciej rundzie!

Czarni Czerniejewo - Walka Kostrzyn 1:3 (0:2)
Bramki dla Walki: Maciej Szymański 10' 66' Maciej Markiewicz 34'
Walka: Siwek- Marcin Adamski, Walkowiak, Nadolny, Lisiak (72. A. Otto)- Maliński (81. M. Otto), Jankowski, Arkadiusz Adamski, Markiewicz, Kapciak (72. Wilczyński)- M. Szymański (86. Szał)
Żółte kartki: Kapciak, Wilczyński, Walkowiak