WALKA

Utworzono:

10.09.2014

KONIEC PRZYGODY Z PUCHAREM POLSKI!
Po dobrym meczu w naszym wykonaniu, po dwukrotnym prowadzeniu w meczu, niestety odpadamy po rzutach karnych. Już na początku spotkania mogliśmy objąć prowadzenie, jednak strzał z bliska Macieja Markiewicza obronił bramkarz Juranda. Później mecz się wyrównał, swoje sytuacje mieli też goście. W 34 minucie na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Maciej Markiewicz, strzelając swoją 250. bramkę w naszych barwach! Minutę później było już jednak 1-1, a piłkę do własnej bramki skierował Mateusz Nadolny i z takim wynikiem obie drużyny zeszły na przerwę. Po przerwie mieliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych, wykorzystać udało się tylko jedną, wprowadzony po przerwie za Tomka Malińskiego, Mateusz Kapciak zdobył bramkę w 60 minucie spotkania. Gdy wydawało się, że dowieziemy wynik do końca, stare piłkarskie przysłowie dało się we znaki. To, że niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić sprawdziło się i w tym spotkaniu, dzięki czemu Jurand wyrównał stan meczu. W rzutach karnych mieliśmy sporo szczęścia, bramkarz Juranda wyczuł zamiary każdego z naszych graczy i w końcu obronił ostatnią jedenastkę, a że goście byli w tej dyscyplinie bezbłędni- to oni zagrają w kolejnej rundzie Pucharu Polski z Lubońskim KS-em.
Dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania:Bombay KEBAB, Sklepowi "Róża",Mojito Alkohole Kostrzyn, oraz Eucerin!

Walka Kostrzyn - Jurand Koziegłowy 2:2 (1:1) k. 4-5
Walka: W. Siwek- Wichłacz, Walkowiak, Nadolny, Lisiak- Maliński (46. Kapciak), A. Adamski, Rusek, Jankowski, Wilczyński (80. M. Galewski)- Markiewicz
B.Pawlak- A.Walkowiak, D.Niedrich (25- D.Śliwiński), P.Bromka, M.Pelant- A.Nowak, M.Olejniczak (46-Kamil Zydlewicz), K.Walczak, R.Czerwiński, W.Franc (70-Krzysztof Zydlewic)- S.Mba
Bramki: Maciej Markiewicz 34' Mateusz Kapciak 60' - Mateusz Nadolny 35(sam)' Samuel Mba 85'
Żółte kartki: Szymon Walkowiak - Artur Walkowiak